menu

  • 2019.09.24.

Magyar Nemzetközi Utazó Nagycirkusz

Új 2019-es Nemzetközi Gálaműsor! Szenzáció!!! Jumbo az 50 mázsás indiai elefánt a porondon.

2018-ban az Államilag a porond csillaga díjjal kitüntetett Ádám Krisztián szuper produkcióval a magasban kifeszített drótkötélen és a halálkeréken mutatja be életveszélyes mutatványait.
Egy igazi magyar Hungarikum a porondon, díjnyertes lovas zsonglőrök, több mázsás különleges leopárdpöttyös nagy lovakon. A jókedv nagykövete Itáliából Marcelinó a bohóc. Angelina csodálatos fekete Fríz lovával és a család legifjabb reménysége a mindössze 8 éves Scarlett extra mini pónijával. A világ legkisebb idomított chihuahua kiskutyái.
Akrobaták, egyensúlyozók, légtornászok, állatok sokasága, szaharai púpos tevék, perui lámák, idomított pónilovak, kiskutyák, holland törpe kecskék, szamarak, játékos kiscicák.
Egyenesen Franciaországból a nyílpuskák nagymestere, Magyarországon csak nálunk látható.

Színvonalas műsor, kényelmes ülőhelyek.

Helyszín: Cegléd, Tesco mellett

Előadások:
• szeptember 26-án (csütörtök) 18 óra Premier előadás: a belépő mindenkinek 1500 Ft.
• szeptember 27-én (péntek) 18 óra
• szeptember 28-án (szombat) 15 és 18 óra
• szeptember 29-én (vasárnap) 11 és 15 óra

Kapcsolódó képek