menu

• 2020.10.12.

Asztalitenisz eredmények

Egy győzelem és értékes döntetlen az asztaliteniszezőknél

A múlt héthez hasonlóan az NB -es csapatoknál egy döntetlen és egy győzelem született csak most fordított leosztásban. Az NB I-es csapat a KSI otthonában szerzett egy pontot az NB III-asok hármat Vácon egy sima győzelemmel.

Október 9., péntek
Eredmények:
NB I. 10.09.
KSI I.- Szuperinfó- CVSE I. 7:7

Győztek: Zakar Kristóf 3, Medvegy Ákos 2, Gergye Zoltán 1 és a Medvegy-Gergye páros.

Majdnem ismét sikerült 2 páros győzelemmel kezdeni, sajnos döntő játszma 5:2 ről kapott ki a másik egységünk. Végig szorosan alakult a mérkőzés. Medvegy Ákos magabiztosan nyert 2 meccset, Zakar Kristóf utolsó meccsén 1:2 szett állásról két meccslabdát hárítva(8:10) nyert így lett 6:6 . Nagy Sándor döntő játszma 6:2!-re is vezetett de sajnos kikapott. Végül 6:7-es állásnál Gergye Zoltán nyerni tudott így sikerült idegenben az egy pontot hozni.

NB III. október 11.

Váci Reménység II.- Szuperinfó CVSE II. 3:15
Győztek: Szalkai Attila 4, Tótin Kristóf 4, Török István 3, Bánfi Balázs 3 és a Szalkai – Török páros

A vártnál simább győzelem született Vácon. Szalkai Attila és Tótin Kristóf is veretlen maradt az utolsó pillanatban beugró Bánfi Balázs és Török István három győzelme is nagyszerű eredmény. A Dunaharaszti elleni döntetlen után önbizalom növelő siker jót tett a fiúknak.