menu

  • 2018.11.06.

Gál József Sportcsarnok és létesítményeinek programjai novemberben

Számos sportesemény kerül megrendezésre ismét Cegléden.

Dátum Időpont Gál József Sportcsarnok (2700 Cegléd, Rákóczi út 33., Tel.: 310-124, www.cegledsport.hu, sportcsarnok@t-online.hu) Időpont Malomtó széli Sportpálya (2700 Cegléd, Malomtó szél, Sporttelep)
XI..01 csütörtök MINDENSZENTEK
XI..02 péntek    
XI..03 szombat 08.00-14.00 Lány Kézilabda Torna (U12)  
16.00 CKE-Tiszaújváros – NBII/B férfi felnőtt kosárlabda Hepp Kupa mérkőzés  
XI..04 vasárnap   09.00 Ceglédi VSE – BKV Előre U-17 ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés
11.00 Ceglédi VSE – BKV Előre – U-19 ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés
XI..05 hétfő    
XI..06 kedd      
XI..07 szerda 17.30 Ceglédi Kék Cápák – Bicske – serdülő női bajnoki kézilabda mérkőzés  
20.15 CKE-Kiskunfélegyházi KC – NBII/B férfi felnőtt bajnoki kosárlabda mérkőzés  
XI..08 csütörtök 14.00 CKKSE – Eger SBS Eszterházy – férfi serdülő kézilabda bajnoki mérkőzés  
16.00 CKKSE – Eger SBS Eszterházy – NBI. bajnoki férfi ifjúsági kézilabda mérkőzés  
18.00 CKKSE – Eger SBS Eszterházy – NBI. felnőtt férfi kézilabda bajnoki mérkőzés
XI..09 péntek 18.00 Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium Szalagavató Bálja  
XI..10 szombat 19.00 Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium Szalagavató Bálja 14.00 OTP Bank Bozsik Program U12,U13 Torna
XI..11 vasárnap 15.00 Ceglédi Kék Cápák – Tápiószele – NBII. bajnoki női felnőtt kézilabda mérkőzés 10.00 Ceglédi VSE – Szeged- U12 bajnoki labdarúgó mérkőzés
17.00 Ceglédi Kék Cápák – Tápiószele – NBII. bajnoki női ifjúsági kézilabda mérkőzés 10.00 Ceglédi VSE – Gyöngyös – U-14 serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzés
19.30 VBW CEKK Cegléd- Vasas Akadémia – NBI/A felnőtt női bajnoki kosárlabda mérkőzés 11:30 Ceglédi VSE – Szeged- U13 bajnoki labdarúgó mérkőzés
12.00 Ceglédi VSE – Gyöngyös U-15 serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzés
XI..12 hétfő 09.00-13.00 Futsal Diákolimpia  
XI..13 kedd      
XI..14 szerda    
XI..15 csütörtök      
XI..16 péntek    
XI..17 szombat 19.00 TANKCSAPDA KONCERT 10.00 Ceglédi VSE -Jászberény U-17 ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés
12.00 Ceglédi VSE – Jászberény – U-19 ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés
14.00 Ceglédi VSE -Hódmezővásárhely – U-16 leány labdarúgó mérkőzés
XI..18 vasárnap    
XI..19 hétfő    
XI..20 kedd      
XI..21 szerda 17.30 Ceglédi Kék Cápák – Csepel – serdülő női bajnoki kézilabda mérkőzés  
XI..22 csütörtök  
XI..23 péntek 18.00 Ceglédi Szakképzési Centrum Unghváry László Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája Szalagavató Bálja  
XI..24 szombat 22.00 BEST FACE FEST 10.00 Ceglédi VSE – Békéscsaba- U12 bajnoki labdarúgó mérkőzés
11:30 Ceglédi VSE – Békéscsaba- U13 bajnoki labdarúgó mérkőzés
XI..25 vasárnap 15.00 Ceglédi Kék Cápák – Csepel – NBII. bajnoki női felnőtt kézilabda mérkőzés 11:00 Ceglédi VSE – SBTC – U-14 serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzés
17.00 Ceglédi Kék Cápák – Budafok – NBII. bajnoki női ifjúsági kézilabda mérkőzés 13:00 Ceglédi VSE – SBTC U-15 serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzés
XI..26 hétfő    
XI..27 kedd  
XI..28 szerda    
XI..29 csütörtök 14.00 CKKSE – Békéscsabai DKSE – férfi serdülő kézilabda bajnoki mérkőzés  
16.00 CKKSE -Békéscsabai DKSE – NBI. bajnoki férfi ifjúsági kézilabda mérkőzés  
18.00 CKKSE -Grundfos Tatabánya KC- NBI. felnőtt férfi kézilabda bajnoki mérkőzés  
XI..30 péntek 18.00 Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakgimnázium és Szakközépiskola Szalagavató Bálja  
TEMPO TESTÉPÍTŐ KLUB
hétfő – péntek 9.00 – 21.00
szombat 9.00 – 13.00

Kapcsolódó képek