menu

  • 2018.05.14.

XIII. Országos Mediball Bajnokság

eredményei

2018. május 12-én került megrendezésre a XIII. Országos Mediball Bajnokság. Közel 150 versenyző mérte össze kimagasló tudását egyéni és páros kreatív gyakorlatokban, mérkőzésekben.
A Verseny hivatalos megnyitója 8:30-kor kezdődött, így ismét hajnali 4 órai keléssel indultunk a hosszú útra.
Csapatunk, a Csemői Palotás Sportegyesület Főnix Mediball Szakosztálya 16 versenyzővel érkezett. Volt köztünk első versenyén résztvevő és rutinos versenyző is.
20 kategóriában neveztünk és szereztünk 2 arany, 5 ezüst és 8 bronzérmet, ezen kívül 4. és 5.helyezésünk is született 3 – 3 kategóriában.

Eredményeink:

1. helyezés:
ο Felnőtt csoportos kreatív formagyakorlat kategóriában: Főnix csoport – (a csoport tagjai: Fábri Attiláné Dudás Klára, Nick Verheugen, Alexandra van Der Vliet, Kósik Krisztina, Verheugen Elowyn, Kis Bernadett, Papp Andrea, Borsos Tiborné, Szigeti Ferencné, Huszárné Szigeti Rózsa)
ο Junior – Felnőtt 2 női egyéni kreatív formagyakorlat 2 ütő 1 labda kategóriában – Huszárné Szigeti Rózsa

2. helyezés:
ο Serdülő csoportos kreatív formagyakorlat – Nikkelbolhák csoport (a csoport tagjai: Unghváry Veronika, Farkas Fanni, Gombos Dóra)
ο Felnőtt 2 női egyéni kreatív formagyakorlat 1 ütő 1 labda kategóriában – Huszárné Szigeti Rózsa
ο Felnőtt 4 női egyéni mérkőzés kategóriában – Borsos Tiborné
ο Gyerek 3 női páros mérkőzés kategóriában – Kis Bernadett – Verheugen Elowyn
ο Gyerek 3 páros kreatív formagyakorlat kategóriában – Unghváry Veronika – Papp Andrea

3. helyezés:
ο Gyerek 2-3 női egyéni kreatív formagyakorlat 2 ütő 2 labda kategóriában – Kósik Krisztina
ο Gyerek 2 női egyéni mérkőzés kategóriában – Kósik Krisztina
ο Felnőtt 3 férfi egyéni mérkőzés kategóriában – Nick Verheugen
ο Felnőtt 4 női egyéni mérkőzés kategóriában – Fábri Attiláné Dudás Klára
ο Serdülő női páros mérkőzés kategóriában – Unghváry Veronika – Gombos Dóra
ο Vegyes korosztály páros mérkőzés kategóriában – Huszár Balázs – Huszárné Szigeti Rózsa
ο Gyerek 3 női páros kreatív formagyakorlat kategóriában – Verheugen Elowyn – Kis Bernadett
ο Gyerek 3 – Serdülő férfi egyéni kreatív formagyakorlat 1 ütő 1 labda kategóriában – Verheugen Marco

4. helyezés:
ο Gyerek 2 női egyéni kreatív formagyakorlat 1 ütő 1 labda kategóriában – Verheugen Elowyn
ο Gyerek 3 – Serdülő női egyéni kreatív formagyakorlat 2 ütő 1 labda kategóriában – Papp Andrea
ο Gyerek 3 – Serdülő férfi páros mérkőzés – Huszár Balázs – Mérai Gergő

5. helyezés:
ο Gyerek 3 – Serdülő női egyéni kreatív formagyakorlat 2 ütő 1 labda kategóriában – Unghváry Veronika
ο Gyerek 3 férfi egyéni mérkőzés – Verheugen Marco
ο Vegyes korosztály páros mérkőzés kategóriában – Verheugen Marco – Nick Verheugen

Minden csapattársunknak köszönjük a kitartó munkát, mind a versenyzőknek, mind a nem versenyzőknek, amiért türelemmel viselték a felkészülési időszakot, valamint a szülőknek, akik támogatják gyerekeiket a sportolásban.
Felkészülésben és utazásban nyújtott segítségért külön köszönettel tartozunk:
Lakos Rolandnak Csemő község polgármesterének, Rimóczi Gábornak Táncsics Mihály Általános Iskola igazgatójának, valamint Bögös Istvánnak Várkonyi István Általános Iskola igazgatójának, Pappné Gyura Ildikónak és Papp Zsoltnak.

Kapcsolódó képek