menu

  • 2017.11.06.

Gál József Sportcsarnok programjai

2017. november havi programok

Gál József Sportcsarnok
( 2700 Cegléd, Rákóczi út 33., Tel.: 06-53/310-124, www.cegledsport.hu, sportcsarnok@t-online hu )

november 09. csütörtök
18.00 CKKSE – Eger Eszterházy SZSE
– NBI. felnőtt férfi kézilabda bajnoki mérkőzés

november 10. péntek
18.00 Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium szalagavató bálja

november 11. szombat
19.00 Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium szalagavató bálja 

november 12. vasárnap
16.00 Ceglédi Kék Cápák – Hort
– NBII. bajnoki női felnőtt kézilabda mérkőzés

18.00 Ceglédi Kék Cápák – Hort
– NBII. bajnoki női ifjúsági kézilabda mérkőzés

november 13. hétfő
09.00-12.00 Labdarúgó Diákolimpia

november 15. szerda
17.30 Ceglédi Kék Cápák – Szigetszentmiklós
– serdülő női bajnoki kézilabda mérkőzés

20.30 CKE-Príma SE
– NBII/B bajnoki férfi felnőtt kosárlabda mérkőzés

november 17. péntek
15.45 CKKSE – Orosháza FKSE
– NBI. bajnoki férfi ifjúsági kézilabda mérkőzés

17.30 CKKSE –  Orosháza FKSE
– férfi serdülő kézilabda bajnoki mérkőzés

november 18. szombat
22.00 Best Face Fest

november 19. vasárnap
16.00 Ceglédi Kék Cápák – Szigetszentmiklós
– NBII. bajnoki női felnőtt kézilabda mérkőzés

18.00 Ceglédi Kék Cápák – Szigetszentmiklós
– NBII. bajnoki női ifjúsági kézilabda mérkőzés

november 21. kedd
18.00 CKKSE – MOL Pick Szeged
– NBI. felnőtt férfi kézilabda bajnoki mérkőzés

november 22. szerda
20.30 CKE – BKG Csongrád
– NBII/B. bajnoki férfi felnőtt kosárlabda mérkőzés

november 24. péntek
18.00 Török János Mezőgazdasági és Eü-i Szakgimnázium és Szakközépiskola szalagavató bálja

november 25. szombat
18.00 Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziumának Szalagavató Bálja 

november 26. vasárnap
17.00 VBW CEKK Cegléd  – PINKK
– NBI/A felnőtt női bajnoki kosárlabda mérkőzés

november 28. kedd
18.45 Ceglédi Kék Cápák – Vecsés
– serdülő női bajnoki kézilabda mérkőzés

november 29. szerda
15.45 CKKSE – DEAC NK
– NBI. bajnoki férfi ifjúsági kézilabda mérkőzés

17.15 CKKSE – DEAC NK
– férfi serdülő kézilabda bajnoki mérkőzés

november 30. csütörtök
18.30 VBW CEKK – Spar Citylift Girona
– felnőtt női  kosárlabda Európa Kupa mérkőzés


Malomtó széli Sportpálya
( 2700 Cegléd, Malomtó szél, Sporttelep )

november 08. szerda
14.00 Ceglédi VSE – Vecsés
U-17  ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés

16.00 Ceglédi VSE – Vecsés
U-19  ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés

november 11. szombat
10.30 Ceglédi VSE – Mezőkövesd
U-14 serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzés

12.30 Ceglédi VSE – Mezőkövesd
U-15 serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzés

november 12. vasárnap
10.00 OTP Bank Bozsik Program –  U11, U13 Torna

13.30 Ceglédi VSE – Hódmezővásárhely
U-13  bajnoki labdarúgó mérkőzés

15.00 Ceglédi VSE – Hódmezővásárhely
U-12  bajnoki labdarúgó mérkőzés

november 15. szerda
09.30 Ceglédi VSE  – Tabáni Spartacus
U-19  ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés

11.30 Ceglédi VSE  – Tabáni Spartacus
U-17  ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés

14.30 Ceglédi VSE  – Kisvárda
U-19  leány labdarúgó mérkőzés

november 25. szombat
10.30 Ceglédi VSE – Salgótarján
U-14 serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzés

12.30 Ceglédi VSE – Salgótarján
U-15 serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzés


TEMPO TESTÉPÍTŐ KLUB
hétfő – péntek 09.00 – 21.00
szombat 09.00 – 13.00


Ecsedi László Sportcentrum
2730 Albertirsa, Vágóhíd u. 2.)

november 19. vasárnap
13.00 Ceglédi VSE – Soroksár SC
– NBII. felnőtt labdarúgó mérkőzés

Kapcsolódó képek