menu

  • 2017.10.03.

Gál József Sportcsarnok programjai

2017. október havi programok

Gál József Sportcsarnok
( 2700 Cegléd, Rákóczi út 33., 
Tel.: 06-53/310-124, www.cegledsport.hu, sportcsarnok@t-online hu )

október 04. szerda
16.00 CKKSE – PLER Budapest
– férfi serdülő kézilabda bajnoki mérkőzés

18.00 CKKSE – Csurgó
– NBI. felnőtt férfi kézilabda bajnoki mérkőzés

október 05. csütörtök
17.00 CKKSE – PLER Budapest

– NBI. bajnoki férfi ifjúsági kézilabda mérkőzés

október 06. péntek
20.30 CKE-Békéscsaba
– NBII/B bajnoki férfi felnőtt kosárlabda mérkőzés

október 07. szombat
09.00 – 14.30 Kisiskolás Kézilabda Bajnokság (U10)

18.00 CKE-Alivent DVTK
– NBI/A felnőtt női bajnoki kosárlabda mérkőzés

október 08. vasárnap
17.00 Ceglédi Kék Cápák – TF
– NBII. bajnoki női felnőtt kézilabda  mérkőzés

október 13. péntek
17.10-24.00 Kárpátia, Lord, Ossián koncert

október 14. szombat
16.00 Ceglédi Kék Cápák – Rákosmenti KSK
– NBII. bajnoki női felnőtt kézilabda mérkőzés

18.00 Ceglédi Kék Cápák – Rákosmenti KSK
– NBII. bajnoki női ifjúsági kézilabda mérkőzés

október 15. vasárnap
09.00-13.00 XXI. Ceglédi Bababörze

október 19. csütörtök
18.30 VBW CEKK – Lointek Gernika Bizaia
– felnőtt női kosárlabda Európa Kupa mérkőzés

október 20. péntek
14.00 CKKSE – Békési FK
– NBI. bajnoki férfi ifjúsági kézilabda mérkőzés

16.00 CKKSE – Békési FK
– férfi serdülő kézilabda bajnoki mérkőzés

18.00 CKKSE – B. Braun Gyöngyös
– NBI. felnőtt férfi kézilabda bajnoki mérkőzés

október 21. szombat
22.00-05.00 Best Face Fest

október 23. hétfő
10.00-17.00 Megajátszóház

október 25. szerda
17.30 Ceglédi Kék Cápák – Százhalombatta
– serdülő női bajnoki kézilabda mérkőzés

október 27. péntek
18.00 CKKSE – Orosházi FKSE
– NBI. felnőtt férfi kézilabda bajnoki mérkőzés

október 28. szombat
09.00-15.00 Kézilabda Bajnoki Nap
(U13)

október 29. vasárnap
16.00 Ceglédi Kék Cápák – XVI. kerület
– NBII. bajnoki női felnőtt kézilabda mérkőzés

18.00 Ceglédi Kék Cápák – XVI. kerület
– NBII. bajnoki női ifjúsági kézilabda mérkőzés


Malomtó széli Sportpálya
( 2700 Cegléd, Malomtó szél, Sporttelep
 )

október 07. szombat
10.00 Ceglédi VSE – Újpest
U-19  ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés

12.00 Ceglédi VSE –  Újpest
U-17  ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés

október 08. vasárnap
10.00 OTP Bank Bozsik Program – Régiós “B” U11 Torna

október 14. szombat
10.30 Ceglédi VSE – Gyöngyös
U-14 serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzés

12.30 Ceglédi VSE – Gyöngyös
U-15 serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzés

október 15. vasárnap
11.00 Cegléd  – Orosháza
U-13  bajnoki labdarúgó mérkőzés

12.30 Cegléd – Orosháza
U-12 bajnoki labdarúgó mérkőzés

október 21. szombat
10.00 Ceglédi VSE – Pénzügyőr
U-19 ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés

12.00 Ceglédi VSE – Pénzügyőr
U-17 ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés

október 22. vasárnap
10.00 OTP Bank Bozsik Program –  U11, U13 Torna

október 28. szombat
10.00 Ceglédi VSE – Dabas
U-14 serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzés

12.00 Ceglédi VSE – Dabas
U-15 serdülő bajnoki labdarúgó mérkőzés


TEMPO TESTÉPÍTŐ KLUB
hétfő – péntek 09.00 – 21.00
szombat 09.00 – 13.00


Ecsedi László Sportcentrum
2730 Albertirsa, Vágóhíd u. 2.)

október 08. vasárnap
15.00 Ceglédi VSE – Vác FC
– NBII. felnőtt labdarúgó mérkőzés

október 22. vasárnap
14.30 Ceglédi VSE – Budafoki MTE
– NBII. felnőtt labdarúgó mérkőzés

Kapcsolódó képek