Szuperinfó Ceglédi VSE III. – Dabas SE II. 2:16

Szuperinfó Ceglédi VSE IV. – Albertirsa SE II. 6:12
Győztek: Petrik András 2,Hegyi Gergő 2,Dr Petrik Gábor 1,Virágh György 1

Eurokapu Szentendre SE II. – Szuperinfó Ceglédi VSE II. 12:6
Győztek: Péter Aladár 3, Lőrinczi Károly 1, Fodor Árpád 1, Szalkai Attila 1

Országos Újonc és Serdülő Ranglistaverseny Bük 09.30,10.01.

U – 13 egyéni
8. hely Hörömpő Ferenc – 16. Tótin Kristóf

Az újonc versenyszámban a kitűzött célt sikerült elérni, hiszen mindkét játékosunk előrébb végzett, mint a ranglistás helyezése. Hörömpő Ferencnek jó esélye volt az éremre 2:0 9:8-as előnye is volt már, de BVSC-s ellenfele fordítani tudott. Utána már nehezen tudta összeszedni magát a hátralévő két mérkőzésre.

S -15 páros
2. hely: Ócsai Máté – Kishegyi Ákos (Dunakeszi)

Az első kiemelt páros nem indult, Máté és páros társa 4 közt volt kiemelve. A döntőig sima volt az út, ott az első játszmát megnyerték és két játszmában is 10:9-re vezettek, de sajnos azok elmentek. Így KSI-s ellenfelük örülhetett 3:1-es győzelmüknek.

Egyéni
16. Hörömpő Ferenc

Feri 0:2-es hátrányról bravúrosan fordított soproni ellenfelével szemben a 32-es főtáblán. A helyosztókon már nem sikerült a bravúr, de a selejtezőről indulva a 16 hely is nagyszerű eredmény.

3. hely: Ócsai Máté

Hasonlóan a pároshoz első értékelhető meccse Máténak a döntőbe jutásért volt. Magas szintű mérkőzésen szoros csatában 3:1-re kapott ki az azon a napon nagyon jól játszó Huzsvár Eriktől, akinek a a döntő már csak formalitás volt. Máté a 3. helyért 2:0-ra verte páros partnerét.