Thermal Open Nemzetközi Senior Asztalitenisz Verseny

Harkány augusztus 05. – 06.

Eredmény: 65-70 éves korosztály
3. Péter Aladár

Az elmúlt hétvégén harkányban megrendezett Thermal Open Nemzetközi Senior Asztalitenisz versenyen rekord létszámmal 229 induló vett rész, ahol a versenyzők fele külföldi – túlnyomó részt szlovák, német, horvát – nemzetiségű volt.

A versenyzőknek nemcsak egymással, hanem a nagy meleggel is meg kellett küzdeniük. A közel 40-45 fokos hőmérsékletben még a fiatalabb korosztályban is többen  feladták.

A Szuperinfó-CVSE játékosa, Péter Aladár három magyar, egy német és egy  cseh versenyző legyőzése után az elődöntőbe került, ahol 3:1-es vereséget szenvedett a – Csehországból érkezett – későbbi győztestől.

Elmondása szerin 1:1 után esély volt a harmadik szett megnyerésére, de két ziccert kihagyott, az ellenfél önbizalmat kapott és végül nyert.
A harmadik hely így is nagyszerű eredmény.