menu

  • 2017.05.03.

Szabadidős lovasverseny a Füle Tanyán

Második alkalommal rendeztek szabadidős lovasversenyt a Füle Tanyán.

Száznegyvennél több rajtot láthatott a közönség. A népszerű sporteseményen díjlovaglásban, ügyességi feladatokban és díjugratásban mérethették meg magukat a 6 és 18 év közötti versenyzők. A Ceglédi Lovaskör SE színeiben rekordszámú versenyző indult, 46 startot regisztráltak, de nemcsak ceglédi versenyzők voltak: Jász-Nagykun-Szolnok megyéből, Budapestről, Ráckevéről, Dabasról, Pilisről, Abonyból és Albertirsáról is jöttek az ifjú versenyzők. Az Egyesület elnöke a helyi televíziónak úgy nyilatkozott, hogy az országos döntő rendezését is szívesen vállalnák. Az eredményhirdetésnél is volt mire büszkének lennie a házigazdának. Füle János sok, a tanyán lovagló fiatal nyakába akaszthatott érmet, akiknek felkészítője Milus Emese volt.

ÖSSZESÍTŐ – Ceglédi Lovasverseny – 2017. április 23.

Kategória/Versenyző Egyesület Indulók

Futószáras 18 fő
1. Klein Judit Csilló Lovas Egyesület, Pilis
2. Kővári Ákos Ceglédi Lovaskör Sport Egyesület
3. Kiss Levente Ceglédi Lovaskör Sport Egyesület
4. Virág Hanna Ceglédi Lovaskör Sport Egyesület
5. Kápolnási Dorka Ceglédi Lovaskör Sport Egyesület
6. Szokoli Lotti Ceglédi Lovaskör Sport Egyesület

Futószáras 27 fő
1. Szaller Hanna Csilló Lovas Egyesület, Pilis
2. Lassán Kitti Berri Sport Egyesület, Budapest
3. Schuszter Lora Berri Sport Egyesület, Budapest
4. Riz Csenge Berri Sport Egyesület, Budapest
5. Schuszter Zita Berri Sport Egyesület, Budapest
6. Bogya Zsanett Ceglédi Lovaskör Sport Egyesület

D1 díjlovaglás 9 fő
1. Huszár Bernadett Berri Sport Egyesület, Budapest
2. Molnár Fanni Berri Sport Egyesület, Budapest
3. Karlik Beatrix Magánversenyző
4. Tarkó Vanda Ceglédi Lovaskör Sport Egyesület
5. Zolnyan Dorina Csilló Lovas Egyesület, Pilis
6. Kerry Klára Újhegyi Sport Egyesület; Ráckeve

E8 díjlovaglás 16 fő
1. Sárosi Réka Berri Sport Egyesület, Budapest
2. Zöldi Réka Csilla Berri Sport Egyesület, Budapest
3. Szántó Szandra Berri Sport Egyesület, Budapest
4. Papp Janka Berri Sport Egyesület, Budapest
5. Berkes Léna Ceglédi Lovaskör Sport Egyesület
6. Együd Anna Berri Sport Egyesület, Budapest

B3 díjlovaglás 2 fő
1. Kollár Sára (Linda) Újhegyi Sport Egyesület; Ráckeve
2. Kollár Sára (Joker) Újhegyi Sport Egyesület; Ráckeve

Kezdő ügyességi 10 éves korig 15 fő
1. Szaller Hanna Csilló Lovas Egyesület, Pilis
2. Seregélyes Nóra Ágota Táltos Lovas Baráti Kör, Örményes
3. Jancsó Jázmin Táltos Lovas Baráti Kör, Örményes
4. Kiss Bence Ceglédi Lovaskör Sport Egyesület
5. Róka Rebeka Ceglédi Lovaskör Sport Egyesület
6. Békési Kitti Táltos Lovas Baráti Kör, Örményes

Kezdő ügyességi 10 éves kor felett 21 fő
1. Nagy Adrienn (Kincsem) Táltos Lovas Baráti Kör, Örményes
2. Kovács Bettina Táltos Lovas Baráti Kör, Örményes
3. Nagy Adrienn (North Star) Táltos Lovas Baráti Kör, Örményes
4. Bognár Eliza Ceglédi Lovaskör Sport Egyesület
5. Monoki Károly Táltos Lovas Baráti Kör, Örményes
6. Mótyán Kata Ceglédi Lovaskör Sport Egyesület

Könnyű ügyességi 12 fő
1. Nagy Letícia Ceglédi Lovaskör Sport Egyesület
2. Kolár tekla Csilló Lovas Egyesület, Pilis
3. Csernai Lili Csilló Lovas Egyesület, Pilis
4. Hubai Hanna Táltos Lovas Baráti Kör, Örményes
5. Szűcs Zsófia Ceglédi Lovaskör Sport Egyesület
6. Rajta Borbála Ceglédi Lovaskör Sport Egyesület

Nehéz ügyességi 15 fő
1. Kerekes Kármen Magánversenyző; Jászárokszállás
2. Mekes Nikolett Magánversenyző; Cegléd
3. Kovács Dia Magánversenyző
4. Kocsis Maja Ceglédi Lovaskör Sport Egyesület
5. Kerekes Kármen Magánversenyző; Jászárokszállás
6. Elekes Réka Ceglédi Lovaskör Sport Egyesület

Pontgyűjtő ügyességi verseny 8 fő
1. Kerekes Kármen (Mr Riegel) Magánversenyző; Jászárokszállás
2. Mester Maja Táltos Lovas Baráti Kör, Örményes
3. Sallai Fanni Magánversenyző; Dabas
4. Kovács Dia Magánversenyző
5. Kerekes Kármen (Sidney Crosby) Magánversenyző; Jászárokszállás
6. Kovács Bettina Táltos Lovas Baráti Kör, Örményes

50-60 cm ugró, hiba-idős 13 fő
1. Jancsó Janka Táltos Lovas Baráti Kör, Örményes
2. Dobos Zsófi Ceglédi Lovaskör Sport Egyesület
3. Schád Zsófia Berri Sport Egyesület, Budapest
4. Elekes Réka Ceglédi Lovaskör Sport Egyesület
5. Schád Jázmin Berri Sport Egyesület, Budapest
6. Csiló Klaudia Ceglédi Lovaskör Sport Egyesület

60-70 cm ugró, stílus 14 fő
1. Remenár Dorina Berri Sport Egyesület, Budapest
2. Papp Virág Berri Sport Egyesület, Budapest
3. Sárosi Réka Berri Sport Egyesület, Budapest
4. Bohács Krisztina Táltos Lovas Baráti Kör, Örményes
5. Drótos Fanni Diána Berri Sport Egyesület, Budapest
5. Kerekes Kármen Magánversenyző; Jászárokszállás

70-80 cm ugró, időmegközelítéses 3 fő
1. Kerekes Kármen Magánversenyző, Abony
2. Sebella Fanni Kövesdy Farm Lovas Klub; Cegléd
3. Kazinczy Tifani Magánversenyző; Abony
70-80 cm ugró, időmegközelítéses; REV 1 fő
– Mekes Zoltán – kizárva Magánversenyző, Cegléd

80-90 cm ugró 3 fő
1. Kerekes Kármen Magánversenyző; Jászárokszállás
2. Sebella Fanni Kövesdy Farm Lovas Klub; Cegléd
3. Kazinczy Tifani Magánversenyző; Abony

80-90 cm ugró REV 2 fő
1. Mekes Zoltán Magánversenyző, Cegléd
– Gál Melani – kizárva Ceglédi Lovaskör Sport Egyesület
16 kategóriában összesen 149 rajt volt.

            

Kapcsolódó képek