menu

  • 2017.04.24.

Euro Chess 2017

Cegléd ad otthont a Szól a szív alapítvány rendezésében az “Euro Chess 2017” elnevezésű sakkversenynek az Aquarell Hotelben.


Az EURO-CHESS 2017 programja

2017. április 21., péntek
A vendégek érkezése

2017. április 22.., szombat
08.30 – 09.15 Reggeli
09.30 – 12.30 Bemeneti mérés, a Youthpass tanúsítvány bemutatása, megbeszélés a vezetők számára
12.30 – 13.30 Ebéd
13.30 – 16.00 1. Foglalkozás – Bürokrácia – vegyes csoportokban
16.00 – 18.00 Szabadidő
17.00 – 18.00 A fiatalok napi beszámolóinak készítése
18.00 – 19.00 Belga vacsora
19.00 – 21.30 2. Foglalkozás – Nemzetközi Kaszinó – vegyes csoportokban
23.00 Programzárás

2017. április 23., vasárnap
07.30 – 08.30 Reggeli és a napi beszámolók bemutatása
09.00 – 12.00 Szimultán sakk
12.15 – 13.30 Ebéd
14.00 Indulás Budapestre
16.00 – 17.30 Az Euro-Chess 2017 hivatalos megnyitója a Vakok Iskolájában
18.00 Indulás Ceglédre
19.30 – 20.30 Lengyel vacsora
20.00 – 20.30 A fiatalok napi beszámolóinak készítése
20.30 – 22.30 Disco
23.00 Programzárás

2017. április 24., hétfő
08.30 – 09.15 Reggeli és a napi beszámolók bemutatása
09.30 – 12.30 Sakkverseny 1. és 2. forduló (A és B csoport)
Sakkverseny 1., 2. és 3. forduló (C és D csoport)
12.30 – 13.30 Ebéd
14.00 – 17.00 Sakkverseny 3. és 4. forduló (A és B csoport)
Sakkverseny 4. és 5. forduló (C és D csoport)
17.00 – 18.00 A fiatalok napi beszámolóinak készítése
Megbeszélés a vezetők számára
18.00 – 19.00 Cseh és szlovák vacsora
19.30 – 22.00 3. Foglalkozás – Dr. House – országonkénti csoportokban
23.00 Programzárás

2017. április 25., kedd
08.00 – 08.45 Reggeli és a napi beszámolók bemutatása
09.00 Indulás Budapestre
11.00 – 12.30 Budapesti buszos városnézés
12.30 – 13.30 Ebéd – hidegcsomag
14.00 – 15.30 Parlament illetve Zsinagóga látogatás
15.30 – 18.00 Szabadidő
18.30 Indulás Ceglédre
20.00 – 21.00 Holland vacsora
21.00 – 21.30 A fiatalok napi beszámolóinak készítése
21.00 – 22.00 Megbeszélés a vezetők számára
21.00 – 22.30 Szabadidő és programzárás

2017. április 26., szerda
08.30 – 09.15 Reggeli és a napi beszámolók bemutatása
09.30 – 12.30 Sakkverseny 5. és 6. forduló (A és B csoport)
Sakkverseny 6., 7. és 8. forduló (C és D csoport)
12.30 – 13.30 Ebéd
14.00 – 17.00 Sakkverseny 7. és 8. forduló (A és B csoport)
Sakkverseny 9. és 10. forduló (C és D csoport)
17.00 – 18.30 A fiatalok napi beszámolóinak készítése
Készülődés az országok bemutatkozására
18.30 – 19.30 Német vacsora
20.00 – 22.00 4. Foglalkozás – Országok bemutatkozása – kézműves tevékenység országonkénti csoportokban
23.00 Programzárás

2017. április 27., csütörtök
08.00 – 08.45 Reggeli és a napi beszámolók bemutatása
09.00 Indulás Ópusztaszerre (5. Foglalkozás – Ellencsapás – két vegyes csoportban a buszokon)
13.00 – 14.00 Ebéd – hidegcsomag
18.00 Indulás Ceglédre
19.30 – 20.30 Magyar vacsora
20.30 – 21.30 A fiatalok napi beszámolóinak készítése
20.30 – 22.30 Szabadidő
23.00 Programzárás

2017. április 28., péntek
08.30 – 09.15 Reggeli és a napi beszámolók bemutatása
09.30 – 11.00 Sakkverseny utolsó, 9. forduló (A és B csoport)
11.00 – 13.00 Kimeneti mérés, értékelés az A és B csoport számára
09.30 – 11.30 Kimeneti mérés, értékelés a C és D csoport számára
11.30 – 13.00 Sakkverseny utolsó, 11. forduló (C és D csoport)
13.00 – 14.00 Ebéd
14.00 – 17.00 Szabadidő
17.30 Díjkiosztás és a Tanúsítványok átadása
19.00 – 20.00 Vacsora
19.45 – 20.15 A fiatalok napi beszámolóinak készítése
20.00 – 23.00 Búcsúest
23.00 Programzárás

2017. április 29., szombat
07.30 – 09.30 Reggeli és a résztvevők hazaindulása

Kapcsolódó képek