menu

  • 2017.04.05.

A Ceglédi Kossuth Művelődési Központ programjai

2017. áprilisi programok

Április 6-án, csütörtökön
17 órakor a “A málenkij robot ceglédi és Cegléd környéki áldozatai” címmel mutatnak be könyvet a Kossuth Múzeumban.

Április 6-án, csütörtökön
18 órakor
Apáti-Tóth Sándor fotóművésznek nyílik Atlantisz című kiállítása Szegeden a SZAB székházban.

Április 7-én és 8-án, pénteken és szombaton
Szolnokon rendezik meg a 19. Szolnoki Utazás Kiállítást az Aba Novák Kulturális Központban, melynek díszvendége Cegléd városa lesz.

Április 9 én, vasárnap
17 órakor
Lieber Éva “Táj-akvarellek” című kiállítása nyílik a Fiatal Alkotók Műhelyében.

Április 11-én, kedden
17 órakor
slam poetry rendezvénynek ad otthont az Ifjúsági Könyvtár.

Április 12-én, szerdán
10 órakor
a Holokauszt áldozataira emlékezünk az Unghváry László Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskolában.

Április 12-től, szerdától
9 órakor
kezdődik a Szünidei Foglalkoztató a Kossuth Művelődési Központ B épületében.

Április 14-én, pénteken
10 órától
Húsvétváró családi kézműves délelőttre várják az érdeklődőket a Ceglédi Galériában.

Április 21-én, pénteken
lesz a XII. Egyházi és Világi Borok Versenye az Imregi Rendezvényházban.

Április 22-én, szombaton
rendezik meg a Ceglédi Filmfesztivált az Uránia Moziban – részletek később.

Április 27-én, csütörtökön
9 órától állásbörzét tartanak a Kossuth Művelődési Központ B épületében.

Április 27-én, csütörtökön
9 órakor
testületi ülés lesz a Városháza dísztermében.

Április 30-án, vasárnap
9 órától
a “Kenyér, bor és kultúra” ünnepe lesz Cegléden – részletek a mellékelt meghívóban.

Április 30-án, vasárnap
16 órától
a VI. Utcazene Fesztivált rendezik meg Cegléden, értelemszerűen több helyszínen – részletek később.


Klubok – Körök – Tanfolyamok
Hétfő
15.00 – Kézimunka szakkör (ZÁRT csoport, kéthetente) B/3. terem
16.00 – Felnőtt sakk B/4. terem
17.30 – Reiki klub (minden hónap első hétfő) Kaszinó
18.00 – Női torna B/5. terem

Kedd
16.00 – Gerinctorna B/2. terem
16.30 – Gyermek néptánc B/1, 5. terem
18.00 – Intimtorna (szervezés alatt) B/2. terem
18.00 – Harcművészet B/1. terem

Szerda
10.00 – Ölbeli játékok (bejelentkezés szükséges) B/2. terem
13.00 – Kismamatorna (bejelentkezés szükséges) B/3.terem
14.00 – Búzakalász nyugdíjas klub (havonta) Kaszinó
16.00 – Agrárnyugdíjasok (havonta) Kaszinó
16.15 – Ifjúsági néptánc B/2. terem
17.00 – Agykontroll klub (kéthetente) Kaszinó

Csütörtök
16.00 – Rejtvényfejtők klubja Kaszinó
16.30 – Klasszikus balett kezdő csoport B/5. terem
17.00 – Sakk szakkör gyermekeknek és felnőtteknek B/3. terem
17.00 – Gyógynövényklub (háromhetente) Kaszinó
18.15 – Női torna B/5. terem

Péntek
17.00 – Fazekas szakkör (kéthetente) B/4. terem
18.00 – Zumba kamaraterem

Szombat
13.00 – Társastánc kezdő B/5. terem
14.30 – Társastánc haladó B/5. terem
16.00 – Társastánc extra haladó B/5. terem
15.00 – Lila akác nosztalgia klub (kéthetente) B/2. terem
15.00 – Folton-folt klub B/3. terem
15.00 – Bélyeg- és éremgyűjtők (2. és 4. hét) B/1. terem

További információk az 53/505-049-es telefonszámon kérhetők!

Részletesebb információ: www.cegledikultura.hu

Jegypénztár: Cegléd, Kossuth tér 5/A
Tel.:06-53/505-041
Web: www.cegledikultura.hu

 

Kapcsolódó képek